Solio Pamoka
Muzikos ir Šokio edukacinė programa „Solis”
2021

Kur galima rasti sprendimą: www.soliopamoka.lt

Kodėl ir kaip?

Tai pamokėlės kurios atkeliauja pas jus į namus kiekvieną mėnesį. Dėžutėje gaunate visas reikalingas priemones kokybiškom pamokom atlikti (su instrumentais, spec. žaisliukais, paveiksliukais ir pan.) ir nuorodą į pačias video pamokas. Viskas paruošta tėvams įgalinti suteikti savo vaikams ankstyvą Muzikos ir Šokio išsilavinimą. Tiesiog įsijungi, ir gauni įtin kokybišką laiką su savo vaikais.

Kuo išskirtinis?

Tai modernus požiūris į ankstyvą vaiko lavinimą: 1. Kokybiška - Kiekvienas tėvas nori suteikti savo vaikui patį geriausia išsilavinimą - bet visi tiesiog negali gauti prieigos prie geriausių pedagogų. 2. Savas tempas - Galit daryti kiek norit ir kada norit (ir kiek jūsų vaikui reikia) 3. Lengva - kiekvieną mėnesį pilnai paruošta programa atvyksta tiesiai pas jus į namus 4. Vaikai tiesiog myli Muziką ir Šokį - pabandžius daugiau įkalbinėti vaikų nereikės.


Video nuoroda: youtube.com/watch?v=Wr6JyUAkTvc&list=TLGGhgsYy7D67mQyMzA2MjAyMQ&ab_channel=Muzikosiršokioedukacinėpr

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.