MOKOSI
Mokymosi platforma MOKOSI
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://www.mokosi.lt/

Kodėl ir kaip?

Mokymosi platforma MOKOSI yra sukurta tam, kad: 1. Suteiktų galimybę mokiniams užsisakyti papildomą individualią nuotolinę pamoką tada, kai jos reikia, be išankstinio susitarimo, sutarčių ir ilgalaikių įsipareigojimų; 2. Mokytojai, studentai ir gabūs mokiniai turėtų galimybę gauti papildomų pajamų, dėstydami savo mokomąjį dalyką; 3. Inovatyvūs mokytojai galėtų dalintis arba parduoti savo kuriamą turinį, neprarasdami autorinių teisių; 4. Mokytojai sutrumpintų pasiruošimo pamokoms laiką, naudodamiesi mūsų kurta integruota mokomąja biblioteka; 5. Mokytojai, dėstytojai ir studentai galėtų nuolat dalyvauti platformoje organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose, praktikumuose, o duomenys apie kvalifikacinę veiklą bei rekomendacijos būtų pateiktos dalyviams.

Kuo išskirtinis?

Dauguma panašaus pobūdžio platformų ir bendrai visa švietimo sistema didžiąja dalimi yra orientuota į mokinio poreikių patenkinimą. Tuo tarpu MOKOSI pagrindinis dėmesys yra skiriamas mokytojo darbo palenginimui, pasiruošimo pamokoms laiko trumpinimui, inovatyvių mokytojų skatinimui dalintis kuriamu turiniu ir žiniomis, pagalbai mokytojams, susiduriantiems su motyvacijos stygiu, žinių spragomis, naudojamos mokomosios medžiagos skurdumu. Mokosi platforma skirta mokytis lygiagrečiai ir mokiniams ir mokytojams.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.