DocLogix ir VTeX
Mokslinių straipsnių recenzavimo ir redagavimo procesų valdymo skaitmenizavimas
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://publimill.vtex.lt/service/publimill-peer-review-system/

Kodėl ir kaip?

UAB VTEX užsakymu sukurta internetinė darbo organizavimo sistema yra skirta valdyti visą mokslinių straipsnių pateikimo, vertinimo, recenzavimo ir redagavimo procesą. DocLogix sukūrus ir įgyvendinus techninį sprendimą, UAB VTEX mokslinių straipsnių visų tipų leidėjams siūlo paprastą, patogią, laiką taupančią ir individualiems poreikiams pritaikomą programinę įrangą, skirtą efektyviam recenzavimo ir redagavimo procesų valdymui. Sprendimas padeda siekti 4-ojo ir 9-ojo JT darnaus vystymosi tikslų, kadangi skaitmenizuotas procesas leidžia sumažinti išlaidas, sutrumpinti straipsnio rengimo publikavimui trukmę ir didinti sklaidą internete. Dėl šių priežasčių mokslo leidybos procesas tampa labiau prieinamas mokslinės literatūros leidėjams, kyla mokslo kokybės lygis, skaidrumas, skatinamas mokslo bendruomenės tobulėjimas ir tolimesni moksliniai tyrimai.

Kuo išskirtinis?

Sprendimas suteikia galimybę: • Mokslinių straipsnių autoriams užsiregistruoti, kad jie galėtų pateikti ir stebėti savo rankraščių vertinimo ir peržiūros eigą internetu bei gauti nešališką grįžtamąjį ryšį. • Redaktoriams internetu valdyti visą tarpusavio vertinimo procesą. • Asocijuotiesiems redaktoriams stebėti ir valdyti recenzavimo užduočių eigą ir teikti rekomendacinius pasiūlymus internetu. • Recenzentams įkelti savo recenzavimo ataskaitas ir komentarus. • Redaktoriaus padėjėjui modeliuoti bet kokius naudotojų, kurie nenori naudotis sistema, veiksmus. • Siųsti straipsnius į kitą VTeX sistemą, skirtą mokslinių darbų sklaidai.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.