Danske Bank
Misija: Pinigai
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.misijapinigai.lt

Kodėl ir kaip?

Žaidimas yra sudarytas iš aštuonių skirtingų misijų bei mokomosios priemonės „Tikras planas“. Kiekviena iš misijų – tai sumodeliuota finansinė situacija, kurios metu žaidėjai turi priimti sprendimus, atsakinėti į klausimus, įveikti užduotis – taip padėdami misijų herojams įgyvendinti savo svajones. Misijos yra suskirstytos pagal dvi amžiaus grupes (10–12 ir 12–15 metų) ir moko žaidėjus sudaryti biudžetą, nustatyti pirkimo prioritetus, spręsti aritmetines problemas, apskaičiuoti valiutų kursus, investuoti.

Kuo išskirtinis?

„Misija: Pinigai" - tai taip pat patogus įrankis mokytojui lavinti mokinių finansinio raštingumo įgūdžius. „Mokytojo puslapyje" įvairių įrankių pagalba galima organizuoti mokinių darbą, stebėti rezultatus ar patikrinti įgytas žinias. Žaidimas yra visiems prieinamas internete - www.misijapinigai.lt, be to, jame nėra jokios reklamos.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.