UAB „SneakyBox"
Knygos kelias
2016

Kur galima rasti sprendimą: Google Play ir App Store.

Kodėl ir kaip?

„Knygos kelias" pasakoja apie dviejų skirtingų laikotarpių knygas. Vaikai, išbandę aplikaciją, galės sužinoti, kaip knygos buvo gaminamos iki spausdinimo mašinos atsiradimo, o taip pat, kaip knygos atsidurdavo lentynose po spausdinimo meno atsiradimo. Programėlė „Knygos kelias" turi gausybę išsamių paaiškinimų ir moksleivių žinias papildo įdomia istorine informacija bei faktais, kurių apie knygas ir jų gamybos procesą nežinojo net ir kai kurie suaugusieji. Edukacinis žaidimas „Knygos kelias" buvo sukurtas bendradarbiaujant su Kauno apskrities viešąja biblioteka projekto „Senosios knygos slėpiniai" metu. Google Play - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SneakyBox.KnygosKelias ; App Store - https://itunes.apple.com/us/app/knygos-kelias/id1065523219?mt=8 .

Kuo išskirtinis?

Žaismingu būdu siekiama supažindinti jaunąją kartą su knygos atsiradimo istorija. Tai interaktyvus būdas sudominti vaikus, plėtoti jų vaizduotę ir padėti suprasti supantį pasaulį, o taip pat jiems suprantama kalba papasakoti apie knygas - juk būtent jos kažkada buvo ir vienintelis žinių šaltinis, ir pramoga.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.