Aleksandras Chudinskis
Knyga „Meilė užsakovui“
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.adf.lt/knyga

Kodėl ir kaip?

Sužinosite, kaip vartotojai įsimyli jūsų įvaizdį; pasirinkti tinkamiausią dizainerį; patikrinti, ko dizaineris vertas; padedant dizaineriui padidinti pardavimą; gauti naudą iš jums nepatinkančio dizaino; užtikrinti, kad darbas būtų atliktas laiku; pažaboti dizainerius.

Kuo išskirtinis?

Knygos tikslas - sumažinti atstumą tarp dizainerio, dizaino užsakovo ir užsakusio dizainą paslaugų pirkėjo. Knygos tikslas - pasidalinti informacija. Čia atskleidžiama sėkmingų dizaino užsakovų taktika. Kuo atviriau dalinsimės žiniomis, tuo greičiau augsime kaimyninių šalių akivaizdoje. El. knyga apie dizainerius, kitų sričių specialistus turėtų paskatinti kitus rašyti ir skleisti žinias. Knyga jau susilauke dėmesio. Pristatyta Vilniaus knygų mugėje. Iliustracijos iš knygos pasirodys gegužės mėn. Šiuolaikinio meno centre, Vilniaus dizaino savaitėje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.