VšĮ Elektroninio švietimo studija
Išmanioji mokykla – Vaizdopamokos.lt
2014

Kur galima rasti sprendimą: www.vaizdopamokos.lt

Kodėl ir kaip?

Burdami inovatyviausių Lietuvos mokytojų bendruomenę, rengiame jiems nemokamus seminarus, apmokymus bei dirbtuves, kurių metu drauge išmokstame taikyti naujausias informacines technologijas kuriant mokymo medžiagą, bei atrandame naujus būdus ir metodikas paįvairinti mokymo procesą. Tam kad užtikrintume vaizdo pamokų kokybę bei atitikimą švietimo ministerijos patvirtintiems standartams, dirbame išskirtinai tik su mokyklų mokytojais. Mokytojų sukurtos vaizdo pamokos talpinamos interneto portale – www.vaizdopamokos.lt. Pamokos pasiekiamos net ir atokiausių Lietuvos kampelių moksleiviams, kurie turi prieigą prie interneto ryšio. Mokykla suteikia galimybę išmokti ar pasikartoti mokykloje dėstomas pamokas bet kuriuo paros metu, turint vien tik išmanųjį telefoną. Taip skatinamas ne tik savarankiškas mokymasis, bet ir moksleivio gebėjimas atrasti savo mokymosi stilių, tempą bei galimybes mokytis tuomet, kada yra darbingiausias laikas.

Kuo išskirtinis?

Nevienodas švietimo prieinamumas ir kokybė kuria skirtumus ne tik tarp valstybių, bet ir tarp mokyklų šalies viduje. Ši situacija priveda prie trijų pagrindinių problemų: - Ne visiems mokiniams yra vienodai prieinama mokymosi medžiaga, todėl atsiranda atskirtis tarp jų galimybių - Pamokos tampa per daug akademinės kai daugiau laiko skiriama teorijai, o tik likusi dalis praktikai. - Vis dar sunku rasti papildomos medžiagos ir priemonių, kurios padėtų įsisavinti žinias ar pasikartoti medžiagą po pamokų.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.