UAB "MOLBERTAS"
Interaktyvus istorijos kūrimo žaidimas
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.wildwestcircus.games/

Kodėl ir kaip?

Kiekvienas dalyvis ima mobilųjį telefoną ir ausines, kurie bus jo kelrodžiai ir pagalbininkai laukinių vakarų miestelyje. Naudodamiesi mobiliaisiais telefonais tyrinėsite interaktyvų miniatiūrų maketą, klausysite gandų ir ieškosite užuominų. Susipažinę su nuotaikomis miestelyje kartu su komandos nariais planuosite cirko pasirodymus, keisite bendravimo su vietiniais gyventojais taktikas, spręsite galvosūkius, narpliosite detektyvus, kovosite su vietine gauja ir patirsite daug netikėtų nuotykių. Riboti resursai privers ieškoti kompromisų ir netradicinių sprendimų. Laukinių vakarų taisyklės sufleruos, kad nereikia paisyti jokių taisyklių, o suvaldyti beprotišką atmosferą cirke bus puikus iššūkis net geriausioms komandoms.

Kuo išskirtinis?

Ekranai išskyrė kartas ir kolegas, o šis sprendimas naudojant ekranus sukviečia visus prie miniatiūrų modelio, kuriame visi įsitraukia į unikalia istoriją. Dalyviai pasijunta lyg kartu skaitytų knygą ar žiūrėtų filmą su unikalia galimybe keisti veikėjų likimus ir sulaukti netikėtos pabaigos. Sprendimas skirtas ugdyti XXI amžiaus kompetencijas. Vienas ugdymo specialistas išbandęs žaidimą pasakė “Be KŪRYBIŠKUMO ir detalaus miniatiūrų parko tyrinėjimo neįmanoma rasti teisingo kelio. BENDRADARBIAVIMAS yra esminis šios interakcijos elementas, nes dalyviai sužino skirtingą informaciją ir turi ja pasidalinti. Norint priimti teisingus sprendimus būtina KRITIŠKAI įvertinti turimą informaciją ir pamatyti bendrą situacijos paveikslą. Žaidime yra daug EMPATIJOS ir jis ugdo PASITIKĖJIMAS, nes neapibrėžtumo ir įvairių socialinių iššūkių yra kiekviename žingsnyje, o kartu su kolegomis galima tai įveikti.”


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.