CodeAcademy Kids
Inovatyvaus švietimo akademija – CodeAcademy Kids
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.codeacademykids.com/

Kodėl ir kaip?

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. Užsiėmimų metu, pasitelkiant programavimą, ugdome šias kompetencijas: - kritinį, loginį ir analitinį mąstymą; - atidumą detalėms; - kūrybiškumą; - požiūrį į problemą ir jos sprendimo būdus; - gebėjimą dirbti komandoje.

Kuo išskirtinis?

CodeAcademy Kids akademijoje moksleiviai mokosi vienų svarbiausių šio laikmečio kompetencijų - programavimo, kurdami unikalius projektus: kompiuterinius žaidimus, internetines svetaines, mobilias aplikacijas, prekinius ženklus, programines sistemas, animacijas, virtualius pasaulius ir kt.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.