HumansApp
HumansApp
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://www.humansapp.com/

Kodėl ir kaip?

Naudodamiesi HumansApp, galite įgauti vertingų žinių vieno gyvo susitikimo metu arba patys dalintis savo sukauptomis žiniomis. HumansApp padeda žmonėms iš skirtingų socialinių ratų susitikti gyvai ir apsikeisti žiniomis, už kurias yra atitinkamai atlyginama. Susitinkama gyvai. Čia galima tiesiog nusipirkti asmeninį pokalbį su pasirinktu žmogumi arba pačiam tapti tokiu ir gauti atlygį už savo ilgus metus kauptų žinių pasidalijimą, kurių taip paprastai neišsigūglinsi. HumansApp bendruomenės nariai programėlėje randa vieni kitus, sutaria pokalbio klausimus, pasirenka įkainius ir susitinka gyvam pokalbiui. Po jo, palieka savo atsiliepimą apie įvykusį susitikimą. Žinios turi savo vertę, ypač išgyventos asmenine patirtimi. Kodėl tai turėtų būti nemokama? Gautos žinios gali padėti rasti naują būdą realizuoti save. Taip pat, gaunantys atlygį už pasidalintas žinias, gali prisidėti prie prasmingų iniciatyvų vienu paspaudimu: skirti kad ir 100 proc. savo susitikimo vertės programėlėje pasirinktai organizacijai. “Smalsieji žmonės”, kurie gali programėlėje siųsti kvietimą susitikti, turi patvirtinti savo tapatybę pateikus asmens dokumentą. Po susitikimo, abu žmonės palieka savo atsiliepimą apie įvykusį pasimatymą.

Kuo išskirtinis?

Atsakymus į skirtingus klausimus gali rasti patys įvairiausi žmonės – verslininkai, menininkai, kultūros vedėjai, žmonės, kurių šeimos nariai kovojo su priklausomybėmis, žmonės, išgyvenę sunkias skyrybas, keliautojai ir maisto žinovai. Žmonės dalijasi tiek profesinėmis žiniomis, tiek ir gyvenimiškomis patirtimis. Kiekvienas žmogus yra įdomus ir per savo gyvenimą sukaupia unikalių žinių. Kviečiame jomis dalintis ir daryti pasaulį geresniu gaunamu atlygiu už pasidalintas žinias prisidedant prie prasmingų iniciatyvų vienu paspaudimu: skirti kad ir 100 proc. savo susitikimo vertės programėlėje pasirinktai organizacijai.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.