UAB „GoHisto“
GoHisto – istorijos korepetitorius internete
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.GoHisto.lt

Kodėl ir kaip?

Sukūrėme personalizuoto mokymosi programą. Prisijungęs mokinys išsprendžia diagnostinį testą, o programa parodo net smulkiausias mokinio žinių spragas ir suteikia mokytojų-ekspertų sukurtą turinį, kurį reikėtų išmokti norint puikiai pasiruošti egzaminui. Mokiniui pateikiami neteisingų atsakymų paaiškinimai, parodoma informacija, kodėl jo pasirinktas atsakymas yra teisingas/neteisingas ir kodėl kiti atsakymų variantai yra/nėra tinkami. Programa suskirstyta į smulkias temas, parengtas pagal naujausią egzamino programą, kuriose mokinys gali įsivertinti arba mokytis iš turinio, kuris yra reikalingas išmokti tai temai. Stengiamės mokymasi sužaidybinti, todėl mokymosi procese yra renkami taškai, ženkliukai, galimas konkuravimas su draugais. Naudojant programą klasėje, mokytojui pateikiama išsami informacija apie klasės žinių spragas ir patariama kaip reikėtų keisti mokymosi procesą klasėje.

Kuo išskirtinis?

GoHisto programa buvo pradėta kurti 2014 metų sausio mėnesį, kai vienas iš komandos narių nesėkmingai išlaikė istorijos egzaminą. 2015m. lapkričio mėnesį startavo pilna programos versija. Egzaminui besiruošiantys mokiniai susiduria su problema - nežino savo žinių spragų, todėl mokosi visą informaciją iš eilės. Be to, toli gražu ne visas randamas turinys yra patikimas. Vadovėliai sensta, egzaminų programos keičiasi, todėl tenka mokytis iš kelių skirtingų vadovėlių, kuriuose informacija ir formulavimas skiriasi ir mokinys nežino, ką tiksliai reikia mokėti norint pasiruošti egzaminui. GoHisto programoje yra visas reikalingas turinys norint pasiruošti istorijos egzaminui bei sukurta daugiau nei 2000 užduočių su paaiškinimais. Šiuo metu istorijos egzaminui pasiruošti skirtoje programoje yra užsiregistravę daugiau nei 7300 mokinių. Dėl didelio mokinių susidomėjimo greitu metu pasirodys programa skirta matematikos, biologijos, lietuvių kalbos bei geografijos egzaminams. Taip pat bus pradėtas testavimasis užsienio rinkose.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.