UAB Soundest
Gera praktika
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.gerapraktika.lt

Kodėl ir kaip?

Šio projekto tikslas - spręsti specialistų parengimo problemą. Gera praktika padeda darbdaviams siekti kokybiško praktikų įgyvendinimo, o studentams – pasirinkti tinkamą praktikos vietą, kurioje atsakingai žiūrima į praktikanto ugdymą. Šis internetinis puslapis siekia ne tik gerinti studentų parengimo kokybę, bet ir padėti įmonėms organizuoti darbuotojų atranką, o studentams – įsidarbinti pagal savo specialybę. Informacinėje sistemoje www.gerapraktika.lt saugomi duomenys apie praktiką atlikusius studentus bei jų įvertinimą, taigi, praktikantus per šią sistemą priimančių įmonių personalo darbuotojai turi prieinamą informaciją apie potencialius kandidatus į laisvas darbo vietas.

Kuo išskirtinis?

Sukurta praktikų organizavimo priemonė - www.gerapraktika.lt padeda įmonėms, studentams ir universitetams efektyviai vykdyti praktikas: įmonėms – rasti tinkamus praktikantus ir parinkti jiems užduotis, studentams – susirasti naudingos praktikos vietas, universitetams – administruoti praktikų procesą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.