UAB "E. mokykla"
Egzaminatorius.lt
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.egzaminatorius.lt/

Kodėl ir kaip?

Sistemoje patalpintas 4 mokomųjų dalykų turinys: lietuvių klb. ir literatūros, matematikos, istorijos ir biologijos. Kiekvieno dalyko turinį sudaro: - skirtingo sudėtingumo užduotys, jų atsakymai ir komentarai - teorijos konspektai kiekvienai temai, asmenybės, datos, formulės, žymenys - nuorodos į virtualius mokymosi šaltinius ir vadovėlių puslapius - mokymosi rekomendacijos Sistemoje yra 5500 užduočių, 473 konspektai, 1368 sąvokos, 35 žemėlapiai, 585 nuorodos. Mokomoji medžiaga pilnai atitinka brandos egzaminų programas, yra pateikta susistemintai ir kompaktiškai. Sistemos vartotojais yra mokiniai ir mokytojai. Mokiniai gali naudotis visa reikiama pasiruošti egzaminams mokomąja medžiaga, atlikti testus, gauti testų rezultatus, atsakymus ir komentarus, rekomendacijas ką mokytis. Įsivertinimo režime mokiniai gali visapusiškai įsivertinti savo žinias, stebėti savo savo išmokimo lygį ir progresą. Mokytojai gali skirti testus, realiu laiku gauti jų rezultatus ir įvairiapusę jų analizę. Mokytojai mokymo procese gali naudotis visa sistemoje esančia mokomąja medžiaga.

Kuo išskirtinis?

Mokomoji medžiaga pilnai ir visiškai atitinka brandos egzaminų programas ir yra pateikta susistemintai ir glaustai. Tai leidžia lengvai planuoti mokymąsi. Užduotys parengtos kompetentingai ir atitinka egzaminų keliamus reikalavimus. Mokiniai, atlikę testus, gauna rezultatų analizę su komentarais ir individualiomis rekomendacijomis ką mokytis. Sistemoje įdiegtas adaptyvaus mokymosi algoritmas. Testavimosi režime priklausomai nuo vartotojų teisingų/neteisingų atsakymų skaičiaus sistema parenka klausimų sunkumo lygį, t.y.jei dauguma atsakymų teisingi, klausimai sunkinami ir atvirkščiai. Tai leidžia mokiniui pasirinkti individualų pasiruošimo egzaminams režimą. Mokiniai mato savo individualų išmokimo lygį ir progresą. Sistemoje veikia motyvuojantys geimifikacijos varikliai: lyderių lenta, taškų skyrimas už pasiekimus ir t.t.Sistema veikia visuose įrenginiuose, turinčiuose interneto prieigą: PC, planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir lentose. Tai mokymosi procesą padaro efektyvesniu ir patrauklesniu. Mokytojams sistema žymiai palengvina mokinių žinių ir gebėjimų patikrinimo procesą. Jie realiu laiku gauna testų rezultatus su individualia kiekvieno mokinio ir mokinių grupės/klasės žinių analize, atitinkančia egzaminų reikalavimus. Kiekvieną užduodamą testą sistema generuoja individualiai iš didelio ir kokybiško užduočių banko. Mokytojams labai patogu naudotis mokomąja sistemoje esančia medžiaga ir tikrinti žinias.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.