Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka
Edukacinis žaidimas „Žaliapėdis“
2017

Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klavb.zaliapedis&hl=lt

Kodėl ir kaip?

2016 m. liepą buvo sukurtas pirmasis ir unikalus interaktyvus edukacinis žaidimas „Žaliapėdis“. Žaidimas atvaizduojamas kaip žemėlapis, kuriame vaizduojami Klaipėdos pastatai, paminklai, gatvės ir kiti objektai. Pagrindinis žaidimo veikėjas „Žaliapėdis“ – linksmas žalias žmogutis, netikėtai nusileidęs savo erdvėlaiviu į Klaipėdos senamiestį. Skristi toliau savo erdvėlaiviu jis negali, nes kažkur Klaipėdos mieste pasimetė pagrindinė laivo baterija. Jam į pagalbą pasiryžęs atskubėti profesorius katinas. Kartu su profesoriumi „Žaliapėdis“ turi įveikti nemažai užduočių - tik tuomet atgaus erdvėlaivio bateriją. Žaidimą galima žaisti, parsisiuntus nemokamą programėlę į savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį (svarbu, kad telefonas ar planšetinis kompiuteris palaikytų Android operacinę sistemą).

Kuo išskirtinis?

Visi šie trys produktai ir kiekvienas atskirai skatina vaikus lavintis, pažinti savo kraštą, jo kultūrą ir istorija bei lavina vaizduotę, motoriką, laiko pažinimą, atmintį, matematinius ir skaitymo gebėjimus bei kitus bendruosius gebėjimus. Šie kūriniai gali būti labai naudingi geografijos, istorijos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo pamokose, kaip ugdomoji priemonė sudominti vaikus.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.