UAB Šviesa
Eduka klasė
2017

Kur galima rasti sprendimą: https://klase.eduka.lt/

Kodėl ir kaip?

Eduka klasė yra naujos kartos virtuali mokymo  aplinka, padedanti mokytojams ne tik pasiruošti, bet ir vesti pamokas. Be to, ji leidžia greitai ir tiksliai įvertinti mokinių pažangą. Eduka klasėje darbas vyksta kaip tikroje pamokoje – kiekvienai klasei, su kuria mokytojas dirba, gali sukurti grupę. Tai leidžia patogiai ir lengvai priskirti grupėms mokomąją medžiagą ir stebėti rezultatus. Gausioje Eduka klasės bibliotekoje galima rasti virš 100 skaitmeninių vadovėlių komplektų, sudarytų iš vadovėlių, mokytojo knygų, uždavinynų, interaktyvių užduočių bei mokomųjų objektų. Turtingas Eduka klasės turinys yra nuolat pildomas naujais vadovėliais bei užduotimis, parengtomis kompetetingų autorių. Eduka klasėje įgyvendinta individualizavimo ir diferenciavimo funkcija - mokytas turi galimybę matyti užduočių sudėtingumo lygį ir paskirti skirtingo lygio užduotis atskiriems mokiniams ar jų grupėms bei pažymėti, iki kada jos turi būti atliktos. Mokytojai gali kurti savo testo tipo ar atviras užduotis ir paskirti jas mokiniams. Be to, Eduka klasėje galima ne tik naudotis leidyklos pateikta medžiaga, bet ir kelti savo failus, nuorodas ar kitą informaciją, kurią mokytojai norės paskirti mokiniams. Paskyręs užduotis mokytojas turi galimybę peržiūrėti mokinių rezultatus. Mokiniai savo aplinkoje gali skaityti skaitmeninius vadovėlius bei atlikti mokytojo pateiktas užduotis, gauti greitą grįžtamąjį ryšį ir matyti savo progresą.

Kuo išskirtinis?

Eduka klasė - tai tradicinė klasė, perkelta į virtualią erdvę. Čia mokytojai ir mokiniai gali naudotis turtinga skaitmeninių vadovėlių biblioteka bei gausiu užduočių banku, gauti greitą grįžtamąjį ryšį ir stebėti progresą. Interaktyvios užduotys žadina mokinių motyvaciją mokytis ir pedada ugdyti skaitmeninės kartos mokinių kompetencijas. Mokiniai savo darbui gali naudotis skaitmeninius vadovėlius, todėl jiems nebereikia į namus neštis sunkių kuprinių. Mes tikime, jog kiekvienas mokinys gali pasiekti aukščiausių mokslo rezultatų, todėl siekiame sužadinti mokinių smalsumą pasitelkę šiuolaikines mokymo(si) priemones!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.