Kur galima rasti sprendimą: https://www.bitdegree.org/

Kodėl ir kaip?

„BitDegree" - globali internetinių kursų platforma, siekianti skaitmeninių įgūdžių mokymąsi paversti smagia bei motyvuojančia veikla per žaidybinius elementus, ekonomines paskatas ir darbdavių įtraukimą. Instruktoriai – profesionalūs edukatoriai, savo sričių ekspertai – platformoje nemokamai talpinti savo mokomąją medžiagą, bei taip monetizuoti savo turinį. Besimokančiųjų motyvacija didinama per įvairius žaidybinius elementus, kurie įtraukia, stebina, skatina mokytis daugiau, sukuria patogią ir įdomią aplinką mokytis taip sprendžiant didžiausią standartinių mokymosi platformų problemą – motyvacijos trūkumą baigti pradėtus kursus. 2018-aisiais buvo pristatyta pirmoji platformos versija ir greitai tapo pripažįstama kaip vienas iš inovacijų lyderių internetinio mokymosi srityje. Šiuo metu platformoje bent 1 kursą mokosi beveik 200 tūkstančių registruotų vartotojų, o kas mėnesį platformą aplanko net 500 tūkst. lankytojų. "BitDegree" svetainė yra 8-ta lankomiausia pasaulyje tarp su kripto ekonomika susijusių projektų. “BitDegree” siekia sukurti decentralizuotą blokų grandinės (angl. blockchain) įgalintą internetinio mokymosi platformą, kurioje besimokantieji, darbdaviai ir instruktoriai efektyviai bendradarbiauja, atsiliepia į darbo rinkos pokyčius ir yra proporcingai bei sąžiningai atlyginami. Šioje platformoje darbdaviai turi galimybę aiškiai signalizuoti apie verslo poreikį ir atviras darbo vietas, į kurias besimokantieji gali aplikuoti pabaigę atitinkamus kursus ir įgiję reikalingų įgūdžių.

Kuo išskirtinis?

Darbdavių įsitraukimas ir įgalinimas teikti ekonomines paskatas leidžia besimokantiesiems geriau signalizuoti, kokie darbai yra populiarūs, kokių įgūdžių reikia skiritngose pozicijose ir pagal tai rinktis perspektyviausią specialybę. Kartu platformos sužaidybinimas padeda besimokantįjį įtraukti į procesą, o tai daro internetinį mokymąsį patrauklesniu bei įgalina spręsti skaitmeninių įgūdžių trūkumo problemą efektyviau ir plačiau.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.