Vytauto Didžiojo universitetas
Atviros e-studijos
2018

Kur galima rasti sprendimą: https://openstudies.vdu.lt/

Kodėl ir kaip?

Atviros nuotolinės studijos leidžia visiems norintiems mokytis atskirų studijų dalykų nuotoliniu būdu, prisijungus iš bet kurios vietos, kur veikia interneto ryšys. Studijos trunka nuo 3 savaičių iki 4 mėnesių, mokytis galima savarankiškai arba grupėje. Tarp siūlomų dalykų – teisė, technologijos, socialiniai mokslai menai, dalykinis raštingumas ir kiti. Itin didelio populiarumo sulaukia nuotoliniu būdu siūlomos užsienio kalbos: anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, norvegų, suomių ir kitos.

Kuo išskirtinis?

Pabaigus atvirų nuotolinių studijų mokymus, jei mokymosi rezultatai įvertinti teigiamai, išduodamas Vytauto Didžiojo universiteto pažymėjimas ir akademinė pažyma. Surinkus įgytų kompetencijų portfelį, dalykus galima vėliau užsiskaityti universitete kaip atitinkamos studijų programos dalį ir tokiu būdu įgyti norimą kvalifikaciją.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.