Tag of Joy
ABC knygelė 3D: lietuviška ir angliška
2014

Kur galima rasti sprendimą: www.tagofjoy.lt/?dna=17

Kodėl ir kaip?

Pagrindinės savybės: - lietuviška ir angliška versijos; - atskiros raidės ir abėcėlės eilėraštukas; - kiekviena raidė pateikiama su interaktyviu žaislu; - įgarsinimas vaikui suteikia papildomos informacijos apie objektus, su kuriais jis žaidžia; - saugu: nėra reklamų, nėra prisijungimų prie socialinių tinklų, o vienintelis pirkimas programėlėje apsaugotas, kad vaikas netyčia neišleistų pinigų. Trumpas pristatantis video: https://www.youtube.com/watch?v=Tpk14Dwr3uA Lietuviška versija: http://www.tagofjoy.lt/?dna=17 Angliška versija: http://www.tagofjoy.lt/?dna=16

Kuo išskirtinis?

Šios knygelės išsiskiria vizualia bei įgyvendinimo kokybe, tad yra ypač patrauklios ir vaikams, ir jų tėvams. Tai gerai parodo ir faktas, kad programėlė yra atsisiųsta daugiau negu 60000 kartų.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.