App Camp
Visit Vilnius
2014

Kur galima rasti sprendimą: vilniusapp.lt

Kodėl ir kaip?

Visit Vilnius – kiekvienam Vilniaus svečiui skirta programėlė, kuri padės atrasti dar nematytas vietas, plačiau susipažinti su Vilniumi ir pigiau praleisti savo atostogas! Vietų sąrašas – programėlėje rasite daugybę Vilniuje apsistojusiems turistams svarbių objektų, pradedant Vilniaus žymiais objektais ir pramogų vietomis, baigiant restoranais bei naktiniais klubais. Čia yra viskas, ko reikia norint smagiai ir saugiai praleisti savo atostogas. Renginių tvarkaraštis – visi Vilniuje vykstantys renginiai visuomet matomi programėlės vartotojams. Todėl įvairūs koncertai, šventės ir kiti renginiai yra visada po ranka.

Kuo išskirtinis?

• Išsami informacija apie Vilniaus mieste esančius viešbučius, restoranus bei kultūros vietas. • Mieste vykstančių renginių sąrašas. • Maršrutai, kuriais galima atrasti dar nematytas Vilniaus vietas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.