Visit City UAB
Vilnius Audioguide
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.vilniuscard.com/en/info/audio-guide/

Kodėl ir kaip?

Vilniaus miesto audiogidas skirtas savarankiškai pažinti Vilnių. Programėlė yra skirta iPhone telefonų turėtojams ir sukurta 2 kalbomis: Anglų ir Rusų. * - Šioje programėlėję yra net 32 lankomiausių senamiesčio vietų aprašymai ir nuotraukos: * - Profesionaliai įrašytas audiogidas trunka 1.5 valandos; * - Be interneto veikiantis Vilniaus miesto žemėlapis ir GPS pagalba rodoma vartotojo buvimo vieta ir atstumas iki lankomų objektų;

Kuo išskirtinis?

Programėlė yra patraukli tuo, kad tai interaktyvus būdas pažinti miestą. Vartotojui nebūtina skaityti nuobodžių aprašymų. Jam tereikia atsisiųsti programėlę, užsidėti ausines ir aukštai iškėlus galvą žvalgytis po miestą - viską išsamiai papasakos audiogidas. Pasakojimai ir istorijos nėra nuobodūs, kurių, ko gero, nežino net užkietėjas vilnietis.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.