Paulius Valintėlis
Vietu: Surink Lietuvos vietas
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.vizits

Kodėl ir kaip?

Naudotojai lankydami turistinius objektus gali pasižymėti aplankytas vietas. Aplankytus turistinius objektus pasižymėti (surinkti) galima tik esant šalia objekto (naudojant įrenginio koodinates - GPS). Visos lankytinos vietos matomos ir patogiai pateikiamos žemėlapyje. Vienu mygtuko paspaudimu pasiekiamos navigacijos programos su išanksto suvestomis koordinatėmis.

Kuo išskirtinis?

- Aplankytus turistinius objektus galima pasižymėti (surinkti) tik esant šalia objekto (naudojant įrenginio koodinates - GPS). - Aplankyti ir neaplankyti objektai patogiai matomi grafiniame žemėlapyje, padalinti į kategorijas. - Lankydami ir pasižymėdami objektus naudotojai kelia savo lygį ir renka pasiekimus (žaidiminiai elementai, angl. gamification). - Lankytini objektai programėlėje pateikiami su nuotraukomis ir trumpais aprašymais.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.