Marius Karotkis
Veikiu.LT orientaciniai nuotykių žaidimai
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://veikiu.lt/

Kodėl ir kaip?

Žaidėjai žaidimo metu gauna užduotis, kurias turi išspręsti, surasti objektus, bei prie jų nusifotografuoti. Orientaciniai nuotykių žaidimai tai pramoga skirta labiau pažinti savo miestą, įdomiai praleisti laiką, ne tik susipažįstant su istorija, bet ir sprendžiant logines užduotis ir pajudant fiziškai. Tereikia įsigyti žaidimą su paruoštomis užduotimis ir tampate žaidimo organizatoriumi, galite keisti žaidimo datą, laiką, tikrinti užduotis, skelbti rezultatus. Taip pat visi užsiregistravę dalyviai gali dalyvauti viešuose kelionių žaidimuose, kuriuose reikia aplankyti tam tikrą kiekį lankytinų vietų ir prie jų nusifotografuoti.

Kuo išskirtinis?

Dalyvaudami orientaciniuose nuotykių žaidimuose žaidėjai padidina savo fizinį aktyvumą, sužino naujų istorinių faktų, labiau susipažįsta su savo miestu, lavina loginį mąstymą spręsdami galvosūkius ir atlikinėdami užduotis.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.