UAB "SneakyBox" Valstybinio Turizmo Departamento užsakymu
Stumbrytė Lietuvoje
2017

Kur galima rasti sprendimą: Apple App Store ir Google Play parduotuvėse

Kodėl ir kaip?

Papildytos realybės aplikacija, skirta praturtinti knygą vaikams “Stumbrytės Plukės atostogos Lietuvoje”. Laikant savo išmanųjį įrenginį virš knygos, turinys atgyja. Knygoje esančias scenas atvaizduoja ir papildo trimačiai Plukė ir Feliksas. Negalint pasinaudoti papildytos realybės rėžimu, sukuriama galimybė modelius bei scenas peržiūrėti 3D rėžime.

Kuo išskirtinis?

Kad po Lietuvą keliauti mėgstantis personažas - Stumbrytė Plukė, būtų vaikams patrauklesnis, papildomai prie išleistos knygos “Stumbrytės Plukės atostogos Lietuvoje” buvo sukurta mobili aplikacija, skirta pagyvinti knygoje pateikiamą informaciją, atvaizduojant trimačius animuotus knygos veikėjus bei istorinius ir geografinius objektus papildytoje realybėje. Taip knygoje pateikiama informacija tampa įsimintinesnė bei patrauklesnė žingeidiems bei technologiškai išprususiems mažiesiams skaitytojams.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.