App Camp
Smart Druskininkai
2014

Kur galima rasti sprendimą: smartdruskininkai.lt

Kodėl ir kaip?

Vietų sąrašas – programėlėje rasite daugybę Druskininkuose esančių turistams svarbių objektų, pradedant viešbučiais, SPA centrais ir pramogų vietomis, o baigiant autoservisais ir gydymo įstaigomis. Čia yra viskas ko reikia norint smagiai ir saugiai praleisti savo atostogas Renginių tvarkaraštis – visi Druskininkuose vykstantys renginiai visuomet matomi programėlės vartotojams. Todėl įvairūs koncertai, šventės ir kiti renginiai yra visada po ranka Nuolaidų paketai – virtuali nuolaidų programa skirta tik Smart Druskininkai programėlės vartotojams. Nusipirkus savaitgalio ar savaitės nuolaidų paketą, gausite įvairias naudas viskam, ko tik reikia atostogaujant – nakvynei, restoranams, pramogoms ir dar daug kam kitam. Jums tereikės parodyti telefoną jus aptarnaujančiam žmogui, ir mėgautis išmaniąja nuolaida!

Kuo išskirtinis?

• Išsami informacija apie Druskininkų mieste esančius viešbučius, restoranus bei kultūros vietas. • Mieste vykstančių renginių sąrašas. • Galimybė sutaupyti pasinaudojus nuolaidų paketų paslauga.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.