Eddy Travels
Skaitmeninis kelionių asistentas veikiantis dirbtinio intelekto pagrindu
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://www.eddytravels.com

Kodėl ir kaip?

Veikiantis dirbtinio intelekto pagrindu, "Eddy Travels" padeda keliautojams greitai suplanuoti norimą kelionę - nuo skrydžio bilietų ir viešbučių, iki kelionių draudimo, lankytinų vietų ir mašinų nuomai. Skaitmeninis kelionių asistentas yra pasiekiamas populiariausiose žinučių siuntimo programėlėse, tokiose kaip "Facebook Messenger", "Telegram", "Viber" ar "Slack", todėl juo nemokamai gali naudotis visi žmonės. Užtenka išsiųsti tekstinę ar balso žinutę - ją skaitmeninis asistentas išanalizuos ir akimirksniu pateiks suasmenintus kelionių pasiūlymus ir kitą naudingą informaciją.

Kuo išskirtinis?

Kelionių planavimo patirtis vis dar yra labai nepatogi, ypač mobiliuose įrenginiuose. Žmonės privalo apsilankyti dešimtyse skirtingų svetainių, kad rastu reikiamą informaciją. Dar blogiau, jog dabartinės platformos neturi efektyvių sprendimų suasmeninti paslaugų pasiūlymus pagal kiekvieno keliautojo poreikius. "Eddy Travels" skaitmeninio asistento tikslas yra tapti nepamainomu pagalbininku, kuris galėtų greitai ir efektyviai pateikti suasmenintus paslaugų pasiūlymus ir palengvinti kelionių planavimo patirtį.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.