UAB "Informacinių technologijų organizacija"
Rotten WiFi
2014

Kur galima rasti sprendimą: itunes.apple.com/gb/app/rotten-wifi/id848931103?mt=8

Kodėl ir kaip?

Lietuviško startuolio sukurta programėlė "Rotten WiFi" padeda verslo klientams, turistams ar tiesiog vietos gyventojams ne tik išmatuoti interneto ryšio techninius parametrus viešojoje erdvėje (viešbučiuose, kavinėse, restoranuose, konferencijų centruose, oro uostuose, t.t.), bet ir išreikšti savo (ne)pasitenkinimą gaunama paslauga. Naudojant KPR - Klientų pasitenkinimo rodiklis (eng. NPS – Net Promoter Score) - metodą, klientai gali įvertinti inerneto kokybę skalėje nuo 0 iki 10 ir, priklausomai nuo susierzinimo lygio, “Rotten WiFi” jums pasiūlys atitinkamą pašiepiančią frazę ir sarkastišką karikatūrą, kurie atspindės tos vietos interneto ryšio kokybę. Remiantis KPR metodo duomenimis, interneto tiekėjai galės sužinoti, kaip jų klientai vertina jų pačių teikiamas paslaugas. Išmatavus ir įvertinus esamos vietos interneto techninius parametrus, programėlė suteikia galimybę vartotojams pasidalinti šia informacija socialiniuose tinkluose - Facebook, Twitter, G+, Foursquare bei el.paštu. Tais atvejais, kai vartotojas neturi interneto ryšio, programėlė išsaugo įvertintus duomenis ir jie paskelbiami iš karto atsidūrus interneto ryšio zonoje. Taip sukuriamas forumas, kur vartotojai gali pasidalinti informacija bei rekomendacijomis apie esamą bevielio ir 3G interneto kokybę konkrečiose vietose visame pasaulyje. Išreiškus (ne)pasitenkinimą gaunama paslauga, "Rotten WiFi" programėlė savo vartotojams suteikia patikimą informaciją žemėlapyje apie arčiausiai jų esamas jau kitų žmonių įvertintas vietas. Tai padeda vartotojams, ypač keliaujantiems, greitai sužinoti, kuriose vietose yra puikus interneto ryšys ir kurių vietų geriau būtų vengti. "Rotten WiFi" programėlės siekis yra paskatinti žmones kovoti su prastu interneto ryšiu viešosiose erdvėse bei pakviesti kiekvieną tapti savo miesto ambasadoriumi, padedant išvalyti jį nuo nekokybiško bevielio ir 3G ryšio, sukuriant rekomendacijų plaformą. Dabar "Rotten WiFi" programėlė sukurta iOS platformai, o gegužės viduryje startuos Android versija ir tinklapis.

Kuo išskirtinis?

"Rotten WiFi" programėlė leidžia turistams, verslo klientams, vietos gyventojams: - Įvertinti bevielio ir 3G interneto ryšio techninį greitį viešosiose erdvėse (viešbučiai, restoranai, kavinės, oro uostai, konferencijų centrai, t.t.); - Išreikšti savo nuomonę ir (ne)pasitenkinimą gaunama paslauga, naudojant KPR (Klientų pasitenkinimo rodiklis) metodą; - Pasidalinti įvertinimu socialiniuose tinkluose; - Sukuria bendravimo platformą, kur vartotojai gali pasidalinti rekomendacijomis ir vertinimais apie interneto ryšio kokybę konkrečiose vietose visame pasaulyje; - Suteikia patikimą informaciją žemėlapyje apie arčiausiai esančias vietas, kur yra kitų vartotojų įvertintas ir sužymėtas geras ir prastas bevielis ir 3G interneto ryšys. - Įgalina pačius žmones kovoti su prastu interneto ryšiu viešosiose vietose visame pasaulyje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.