"Marijampolės Miesto Meniu" komanda
Programėlė "Marijampolės Miesto Meniu"
2015

Kur galima rasti sprendimą: http://www.inovatoriai.lt/

Kodėl ir kaip?

„Marijampolės miesto meniu“ – tai virtualus Marijampolės miesto gidas ne tik atvykstantiems turistams, bet ir miesto gyventojams. Tai yra Android programėlė, kurią į savo telefoną gali parsisiųsti Android išmaniųjų telefonų savininkai. Programėlėje esanti informacija yra susisteminta ir pateikta keturiose skiltyse: 1. „Pavalgyk“. Kavinės, restoranai, picerijos ir visos kitos vietos, kuriose galima skaniai pavalgyti Marijampolėje yra susistemintos šioje skiltyje. Žinoma, prie kiekvienos maitinimo įstaigos pavadinimo gali rasti ne tik jos nuotraukas, aprašymą, bet ir kontaktus bei kitą naudingą informaciją! 2. „Pramogauk“. Šioje skiltyje galima rasti Marijampolės kino teatro repertuarą, kiekvieno filmo aprašymą bei bilietų kainas, taip pat Marijampolėje vykstančių renginių sąrašus su aprašymais ir visa reikalinga informacija bei laisvalaikio praleidimo vietų pasiūlymus kartu su žemėlapiais, nurodančiais, kaip ten nuvykti! 3. „Važinėk“. Ši skiltis ypatingai patogi tiems, kurie naudojasi viešojo transporto ar taksi paslaugomis, nes čia galima rasti visų Marijampolės miesto autobusų, mikroautobusų tvarkaraščius ir įmonių, Marijampolėje teikiančių taksi paslaugas, kontaktus. 4. „Turistauk“. Ši skiltis labiausiai skiriama į miestą atvykstantiems turistams. Sudarytas „Vienos dienos Marijampolėje“ maršrutas su lankytinų vietų aprašymais bei žemėlapiais neleis nuklysti nuo kelio ir pamatyti visas miesto įžymybes, taip pat atskirai sudarytas lankytinų vietų sąrašas leis kiekvienam pagal norus ir skonį pasirinkti, ko nepamačius negali išvykti iš Marijampolės bei jos apylinkių. Taip pat programėlės vartotojų patogumui šioje skiltyje yra ir vietų, kuriose gali apsistoti Marijampolėje (viešbučiai ir kt.), sąrašas. „Marijampolės miesto meniu“ yra pritaikyta ne tik vartotojams iš Lietuvos, bet ir užsieniečiams: jų patogumui programėle galima naudotis ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis. Informacija, esanti programėlėje, yra nuolatos atnaujinama ir prižiūrima, kad vartotojai gautų tik naujausias žinias.

Kuo išskirtinis?

Į pagalbą pasitelkę įdomų dizainą ir jaunų programuotojų idėjas vartotojui sukuriame tokį produktą, kuriuo naudotis yra ne tik patogu, bet ir smagu. Programėlės pavadinimas „Miesto meniu“ jau pasako, kad joje bus galima rasti aktualiausią informaciją apie miestą: pradedant vykstančių renginių sąrašu, baigiant lankytinomis Marijampolės vietomis. Informacija yra nuolatos atnaujinama. Didžiausia šio sprendimo nauda yra ta, kad produkto vartotojams daugiau nebereikia gaišti savo laiko ieškant internete „pabirusios“ informacijos, nes visą ją gali rasti programėlėje „Marijampolės miesto meniu“. „Miesto Meniu“ – nekomercinis produktas, prie kurio kūrimo prisideda tik jauni Marijampolėje besimokantys žmonės, todėl nestokodami entuziazmo jie ieško patraukliausių būdų, kaip pateikti, pristatyti produktą visuomenei ir vis tobulindami programėlę didina vartotojų ratą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.