pamatykLietuvoje.lt
pamatykLietuvoje.lt
2016

Kur galima rasti sprendimą: http://www.pamatykLietuvoje.lt

Kodėl ir kaip?

Gyvename Lietuvoje - nuostabiame krašte, kiekvieną kartą nustebinančiame neapsakomu savo gamtos grožiu, kuris vis kitas keičiantis metų laikams. Gyvename krašte turinčiame turtingą, senus laikus menančią istoriją. Krašte, kur lyg nuolat šlifuojami deimantai, vis gražėjantys, vis kitokie, savaip unikalūs ir jaukūs Lietuvos miestai ir miesteliai. Džiugu, kad vis daugiau tautiečių atranda vietinį turizmą, vis daugiau laiko skiria aktyviam poilsiui, buvimui gamtoje ir savo krašto pažinimui. Projekto www.pamatyklietuvoje.lt tikslas skatinti keliavimą Lietuvoje, padėti kiekvienam atrasti naujas, įdomias vietas ir reikalingą informaciją apie jas. Paraginti keliautojus dalintis savo įspūdžiais, atradimais su kitais. "Pamatyk Lietuvoje" žemėlapyje rasite šimtus kelionių maršrutų ir tūkstančius lankytinų objektų, kurių lankymas jums paliks neišdildomų įspūdžių ir padės atrasti Lietuvą ir jos grožį iš naujo.

Kuo išskirtinis?

Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria kiekvienas norintis geriau pažinti savo kraštą, Lietuvą – kur rasti informaciją apie LANKYTINUS OBJEKTUS , TURISTINIUS, PAŽINTINIUS MARŠRUTUS. Informacijos apie tai ką galima nuveikti ar pamatyti Lietuvoje yra, tačiau ji labai fragmentiška ir išbarstyta smulkiais gabalėliais. Kiekvienas turizmo informacijos centras, kiekvienas miestas ar saugoma teritorija informacijos pateikimu rūpinasi savaip - taip kaip moka ar leidžia galimybės. O galiausiai visa tai tampa tikru iššūkiu kiekvienam keliautojui. Visa sukaupta ir jau dabar gausi bei nuolat pildoma turizmo informacija pateikiama interaktyviame www.pamatykLietuvoje.lt žemėlapyje, kuriuo naudotis gali kiekvienas, tiek planuojantis būsimą kelionę savo kompiuteryje, tiek jau keliaujantis – išmaniajame telefone. Projekto www.pamatyklietuvoje.lt tikslas skatinti keliavimą Lietuvoje, padėti kiekvienam atrasti naujas, įdomias vietas ir reikalingą informaciją apie jas. Padėti turizmo informacijos turėtojams pateikti savo turimą informaciją patogia ir patrauklia forma bei paraginti keliautojus dalintis savo įspūdžiais, atradimais su kitais.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.