UAB MAIPA
pamatykLietuvoje.lt kelionių-žaidimų platforma
2018

Kur galima rasti sprendimą: https://www.pamatyklietuvoje.lt

Kodėl ir kaip?

Kelionių po Lietuvą portale www.pamatykLietuvoje.lt iš tūkstančių išsamiai aprašytų, su nuotraukomis ir tikslia vieta žemėlapyje pateikiamų lankytinų vietų sau įdomaus randa ir populiariausių, madingų vietų ieškotojai, ir ieškantys išskirtinių, dar neatrastų vietų. Kelionių maršrutai, patyrusių keliautojų pasakojimai ir jų rekomendacijos išsiruošti į kelionę padeda ir tiems, kurie neturi laiko ar noro kelionę planuoti savarankiškai. Portalo pamatykLietuvoje.lt komandos sukurta kelionių-žaidimų platforma leidžia kelionių maršrutus po Lietuvą paversti interaktyviais žaidimais, o keliaujant jais dar ir laimėti prizus. Prizai ir žaidimai - papildomi argumentai padedantys į keliones įdomiais maršrutais po Lietuvą išvilioti iki šiol dvejojusius, o taip pat tėvams kelionėmis po Lietuvą sudominti jaunimą, paauglius. Turizmo srityje prizų keliautojams dalybos, “asmenukių”, foto ar kitokie konkursai nėra naujiena. Tačiau jų organizavimas dažnai tampa tikru iššūkiu ir nelengvu užduočių labirintu norintiems dalyvauti. Sukurta kelionių-žaidimų platforma suteikia daug kūrybinės laisvės žaidimų organizatoriams, o žaidėjams dalyvavimas žaidimuose visada išlieka paprastas. Kaip žaisti? Užsukę į kelionių po Lietuvą portalą www.pamatykLietuvoje.lt išsirinkite patikusią “kelionę-žaidimą” ir leiskitės į kelionę. Pasirinktas maršrutas atvertas jūsų telefono naršyklėje bus kelionės gidas, o kartu ir žaidimo langas. Aplankę maršrute nurodytas lankytinas vietas jose pasižymėkite. Tai galėsite padaryti dviem būdais: nuskenuodami nurodytose vietose pateiktus QR kodus arba pagal savo telefono buvimo vietą (GPS). Kokiu būdu pasižymėti konkrečioje vietoje, kur rasti QR kodą ir kitas trumpas instrukcijas rasite prie kiekvienos vietos “kelionės-žaidimo” aprašyme. Aplankę visas maršruto vietas gausite unikalų prizo kodą, kurį iš karto galėsite iškeisti į žaidimo organizatorių ir rėmėjų prizus ir/arba užsiregistruoti didesnių prizų lošimui.

Kuo išskirtinis?

pamatykLietuvoje.lt kelionių-žaidimų platforma žaidimų organizatoriams (pvz.: turizmo informacijos centrams, parkų direkcijoms ar kitiems turizmo paslaugų tiekėjams): - leidžia greitai, be programavimo ir be didelių investicijų kurti bei naudotojams pasiūlyti interaktyvius kelionių maršrutus. - užtikrina tikrą žaidėjų dalyvavimą, mat dalyvauti žaidimuose galima tik realiai keliaujant ir lankant numatytas vietas. - leidžia konstruoti įvairių skirtingų scenarijų žaidimus, juos derinti prie konkrečios komunikacijos kampanijos tikslų. - užtikrina sklandų žaidimų organizavimą, prizų dalinimo procesus. - leidžia įvertinti realų žaidėjų įsitraukimą, kampanijos efektyvumą. Žaidėjams: - informatyvūs, modernūs maršrutai padeda suplanuoti kelionę ir keliaujant atlieka virtualaus gido funkciją. - žaidimai, prizai ir galimybė pasivaržyti su kitais žaidėjais suteikia kelionėms išskirtinumo, įdomumo. - žaidimai padeda tėvams kelionėmis po Lietuvą sudominti vaikus, paauglius. Platforma gali būti naudojama ir ne vien turistinių maršrutų-žaidimų kūrimui, bet ir, pavyzdžiui, organizuojant įmonių vakarėlius, interaktyvias ekskursijas. Platforma lengvai gali būti pritaikyta ir panaudota ir kitose užsienio šalyse.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.