MyWonderbird
MyWonderbird
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://mywonderbird.com/

Kodėl ir kaip?

Mes kuriame mobiliąją programėlę / platformą, kurioje vartotojas gali lengvai planuoti savo kelionę „Tinder“ principu - programėlė rodo vietovės nuotraukas po vieną, jei žmogui patinka vieta, nustumia nuotrauką dešinėn, jei ne, - kairėn. Platforma iš pasirinktų nuotraukų automatiškai sukuria efektyviausią kelionę. Pagrindinė funkcija yra suteikti vartotojui galimybę greitai atrasti naujas lankytinas vietas ir suplanuoti kelionę į jas. Kelionių planavimo platformoje reklamuojame mažiau atrastas vietas, taip paskirstydami turistus į skirtingas, mažiau populiarias vietas.

Kuo išskirtinis?

Mūsų sprendimas išskirtinis tuo, kad vartotojui suteikiame paprastą būdą sukurti savo kelionę. Tai savo ruožtu suteikia mums galimybes sužinoti, kas patinka vartotojui. Remdamiesi tuo, mes naudosime dirbtinio intelekto modelį, kad gautume geresnes prognozes, kas žmogui patinka. Tai įgyvendinus, vartotojui užteks praleisti minimalų laiką planuojant savo nuotykius.


Video nuoroda: https://drive.google.com/file/d/1Xy79GZxMf0S0b-eNxrYG4gKeSHU9emVl/view?usp=sharing

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.