SĮ "Susisiekimo paslaugos" / Smart Vilnius
m.Ticket – bilietas tavo telefone
2015

Kur galima rasti sprendimą: m-transportas.lt/lt/m-transport/m.Ticket/

Kodėl ir kaip?

Praėjusių metų vasarą pristatyta programėlė m.Ticket — Smart Vilnius šeimos sprendimas, kuris palengvina atsiskaitymą už keliones Vilniaus viešuoju transportu - bilietą nuo šiol galima turėti tiesiog telefone. m.Ticket padeda viešojo transporto keleiviams patigiau ir lanksčiau valdyti savo bilietus — vartotojai gali įsigyti norimą kiekį norimos rūšies bilietų, tai yra vienu metu galima turėti tiek 30 ir 60 min., tiek 30 dienų ar kitos trukmės bilietų, taip pat — bilietus su nuolaida ir be jos. Be to, programėlė leidžia vienu metu aktyvinti kelis bilietus, jeigu, pavyzdžiui, važiuojama su vaiku. Paruošti mobilųjį bilietą kontrolei taip pat yra itin paprasta — aktyvintas bilietas turi funkciją „paruošti kontrolei“: taip suformuojamas unikalus QR kodas, kurį nuskaito kontrolieriaus įrenginys ir pateikia informaciją apie bilieto galiojimą. Programėlė suteikia galimybę susiplanuoti kelionės maršrutą bei įvertinti kelionės kokybę – jos saugumą, punktualumą ir pan., taip pat yra galimybė surašyti papildomus komentarus. Miesto transporto įmonėms tai puiki galimybė įtraukti keleivius į viešojo transporto kokybės gerinimą ir gauti patikimos informacijos apie jų keliones. Mokėjimas už bilietus šiuo metu atliekamas per keturių didžiausių bankų elektroninę bankininkystę - DNB, Nordea, SEB ir Swedbank, tačiau planuojama, kad netolimoje ateityje būtų galimybė sumokėti per operatoriaus sąskaitą ar banko kortele. m.Ticket gali naudotis visi į savo išmaniuosius telefonus atsisiuntę nemokamą programėlę iš „App store“ (iOS operacinei sistemai) ar „Google Play“ („Android“ operacinei sistemai).

Kuo išskirtinis?

Programėlė greitai tapo patogiu įrankiu ir puikia alternatyva Vilniečio kortelei, kurios dėka vilniečiai moka už kelionę viešuoju transportu. Per kiek daugiau nei 9 mėnesius m.Ticket parsisiuntė daugiau kaip 60.000 vartotojų.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.