Indrė Jurgaitė
KIDNGO
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://www.kidngo.eu/

Kodėl ir kaip?

Įsivaizduokite, Hansas ir Gretel iš Hamburgo turi du vaikus ir keliauja bent du kartus per metus. Jie mėgsta komfortiškas keliones, taip pat jie suvokia tvaraus gyvenimo svarbą ir taiko šiuos principus savo kasdieniniame gyvenime. Šią vasarą jie nusprendė keliauti į Vilnių ir užuot visus reikalingus vaikų daiktus gabenę kartu, jie naudoja KIDNGO platformą. Čia jie randa Godos, kuri šiuo metu yra antrose motinystės atostogose, nuomojamus daiktus. Kaina gera, datos sutampa - viskas tinka. Telieka suvesti savo kortelės duomenis ir gauti rezervacijos patvirtinimą iš Godos, kuri gavusi užsakymą džiaugiasi, kad ir vėl šiuo metu nenaudojamas vežimas bei paspirtukas papildė jos šeimos biudžetą. KID'N'GO - tai dalinimosi ekonomikos principu sukurta internetinė platforma, įgalinanti mažamečių vaikų tėvus keliauti laisvomis rankomis ir tuo pačiu turėti galimybę komfortiškai naudotis jiems reikalingais daiktais bet kuriama pasaulio kampelyje. Mes siūlome vežimėlius, autokėdutes, kelionines lovytes, maitinimo kėdutes, nešykles, paspirtukus, dviratukus ir net žaislus palikti namuose, o vietoje to, išsinuomoti juos iš vietinės šeimos jūsų atostogų vietoje.

Kuo išskirtinis?

Be to, kad mūsų skaitmeninė inovacija sprendžia keliaujančių tėvų daiktų gabenimo problemą, taip pat ji suteikia galimybę vietinėms šeimoms užsidirbti papildomų pajamų įdarbinant savo vaikų daiktus. Su dalijimosi vaikiškais daiktais platforma KIDNGO laimi visi - ekonomika, aplinka ir visuomenė. 1. Įtaka aplinkai: suskaičiavome, kad jei 4500 šeimų savo vežimėlį paliktų namie ir negabentų jo 1000 km lėktuvu, CO2 išsiskyrimą sumažintume 30.510 kg, o energijos ir kuro suvartojimą net 13.320 l. 2. Nauda ekonimikai: prailginą produktų naudojimo laiką ir įgalina dalinimosi ekonomiką, todėl jaunos šeimos gali užsidirbti papildomų pajamų. Paskaičiuokime. Goda svarsto savo naudotą vežimėlį parduoti, už jį galėtų gauti apie 60 EUR, tačiau jei vežimėlis metus "dirbtų" už 2 EUR per dieną bent 50% laiko, ji uždirbtų 300 EUR. Tai yra 5 kartus daugiau. Ilguoju laikotarpiu, mūsų sprendimas padėtų avia kompanijoms sumažinti skraidinimo kaštus dėl sumažėjusio kuro suvartojimo. 3. Naudos visuomenei: I. Mažiname įtampą ir stresą, kuris kyla kelionių metu dėl neapsakomos daiktų gausos keliaujant su vaikais. II. Skatiname keliaujančius tėvus burtis į bendruomenę ir padėti vieni kitiems. Goda svečiams iš Vokietijos gali duoti ne tik vežimuką, bet ir naudingų patarimų, kur geriau valgyti su vaikais, kad jie turėtų įtraukiančios veiklos, ką pamatyti mieste ir kur yra artimiausios žaidimų aikštelės. III. Taip pat skatiname ir edukuojame tėvus apie tvarų gyvenimo būdą ir keliones. Turime tikslą tapti ne tik paslaugų tiekėju, bet ir informaciniu šaltiniu plastikinių vaikiškų daiktų perdirbimo klausimais. Apibendrinant, KIDNGO veiklos idėją statome ant trijų kolonų - paslaugų tėvams, darnios bendruomenės ir tvaraus gyvenimo būdo.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.