UAB SneakyBox
Inovatyvių technologijų sprendimas tradicinių amatų pristatymui ir demonstravimui
2021

Kur galima rasti sprendimą: Ėriškių kultūros centras - tradicinių amatų centras (https://www.eriskiukc.lt/tradiciniu-amatu-cent)

Kodėl ir kaip?

Lankytojai naudodamiesi Tradicinių amatų centro įsigyta įranga turi galimybę virtualios realybės pagalba „prisiliesti“ ir iš arti pamatyti tradicinių amatų įrankius, patys dalyvauti tradicinio amato procesuose (virtualios realybės siužetas skirtas lininkinkystei, senojo amato gilesniam pažinimui ir šsitraukimo į realius užsiėmimus amatų centre skatinimui) bei įdomiai ir interaktyviai susipažinti su krašto istorija.

Kuo išskirtinis?

Šis inovatyvus technologinis sprendinys prisideda prie Upytės amatų centro populiarinimo, mobilios ekspozicijos įrengimas leidžia Tradicinių amatų centrui pristatyti puoselėjamus amatus įdomiai, patraukliai ir išskirtinai ne tik Amatų centre, bet ir įvairiose parodose bei ekspozicijose.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.