ELIP iniciatyvinė grupė
Enciklopedija Lietuvai ir pasauliui
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.lietuvai.lt

Kodėl ir kaip?

Semantinis tinklalapis „Enciklopedija Lietuvai ir pasauliui“ siekia vienoje vietoje sujungti viešai platinamą informaciją, skelbtą spausdintose ir virtualiose enciklopedijose, specializuotuose žinynuose, mokslo darbuose, žodynuose, bibliotekų ir muziejų saugyklose. Numatyta, kad „Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui“ straipsnius gali rašyti tik užsiregistravę dalyviai. Kuriant Enciklopediją vykdoma aktyvi organizacinė veikla, įtraukianti akademinę bendruomenę. Šioje Enciklopedijoje yra naudojama semantika, kurios pagalba galima lengvai susieti atskiras žinias pagal savybes ir prireikus jas panaudoti kuriant kitus straipsnius ar kituose projektuose.

Kuo išskirtinis?

Tai - didžiausia elektroninė Enciklopedija Lietuvoje, kurioje šiuo metu yra daugiau nei milijonas straipsnių, kuriais nemokamai naudotis gali kiekvienas interneto vartotojas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.