Kauno apskrities viešoji biblioteka
Elektroninis žinynas „Kauno menininkai“
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://menininkai.kvb.lt/

Kodėl ir kaip?

Kauno apskrities viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skyriaus specialistų nuolat pildomas elektroninis žinynas „Kauno menininkai“ sudaro galimybę vienoje vietoje rasti faktinę, biografinę ir bibliografinę informaciją apie žymius Kauno miesto kultūros atstovus: muzikus, dailininkus, grafikus, aktorius, režisierius. Besidomintys Kauno kultūriniu gyvenimu, žinyne ras Kauno menininkų biografijas, informaciją apie kūrybą, parodas, sukurtus darbus, net fotografijų iš asmeninių albumų. Šiame žinyne taip pat atsispindi ir menininkų bibliografija, o visa informacija pateikta koncentruotai, išsamiai, svetainėje lengva naviguoti ir pasiekti visą ieškomą medžiagą. „Kauno menininkai“ – tai išskirtinis, originalus ir itin naudingas žinių apie Kaune kūrusius ir kuriančius dailininkus, kompozitorius, režisierius, atlikėjus šaltinis. Šis elektroninis sprendimas patiks kiekvienam, kuris domisi Kauno kultūra ir jos atstovų gyvenimu bei darbais.

Kuo išskirtinis?

Unikalus elektroninis žinynas „Kauno menininkai“ išsiskiria išsamumu. Niekur kitur nerasite tokio menininkų biografijų ir darbų informacijos rinkinio, koks jis pateikiamas elektroniniame žinyne „Kauno menininkai“. Puslapio turinys išdėstytas taip, kad būtų patogu ir paprasta naudotis, jame žinios apie menininką pateikiamos itin patogiai – vienu pelės paspaudimu rasite aktualią ir naudingą informaciją. Kiekvieno menininko bibliografija žinyne susideda iš rubrikų apie kūrybą, biografiją, pateikiama itin išsami informacija apie knygas, straipsnius ir kitus informacijos šaltinius, kuriuose kalbama būtent apie tą menininką. Kiekviena menininko bibliografija papildyta darbų sąrašu, nuotraukų galerija. Išskirtinio dizaino interneto svetainėje rasite net pačių slapčiausių Kauno menininkų gyvenimo detalių, kūrybos pavyzdžių, įdomių citatų ir kruopščiai surinktas bibliografijas. Be to, žinynas yra nuolat pildomas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.