Nordcurrent
Cooking Fever
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.nordcurrent.com

Kodėl ir kaip?

Cooking Fever yra nemokamas laiko planavimo (time-management) žaidimas, kuriame galima išbandyti įvairias pasaulio virtuves. Pradedant nuo greitojo maisto užkandinės, įvairius patiekalus galima ruošti kepykloje, picerijoje, jūrų gėrybių, kinų ir indų restoranuose bei kitokiose kavinėse. Žaidime panaudota daugiau nei 100 ingredientų, jis nuolat papildomas naujais restoranais.

Kuo išskirtinis?

Cooking Fever išsiskiria spalvingu piešimo stiliumi, didele lygių detalizacija ir įvairove, taip suteikiant galimybę patraukliai interaktyviai susipažinti su įvairiomis pasaulio virtuvėmis ir pagaminti tokių patiekalų kaip japoniškus sušius ar indiškus utapamus. Žaidimas taip pat lavina laiko planavimo įgūdžius, skatina gebėjimą paskirstyti savo veiksmus ir suvaldyti situaciją kylant sudėtingumo lygiui.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.