Donatas Bubinas
Velvet
2016

Kur galima rasti sprendimą: getvelvet.co

Kodėl ir kaip?

Velvet - tai nauja, unikali pasaulyje, lietuvių startup'o kuriama mobili programėlė, padedanti žaismingu ir efektyviu būdu rasti naujus draugus bei sužinoti, kaip jie dera tarpusavyje. Kaip veikia Velvet? Itin paprastai ir žaismingai; Susidėk programėlėje tau labiausiai patinkančias merginas ar vaikinus topo eilės tvarka ir iš karto sužinosi su kuo tu sutampi ir geriausiai deri tarpusavyje; Susirašyk, bendrauk ir džiaukis nauja draugyste; O jei naujoji draugė ar draugas patinka vis labiau - pakylėk jį vis aukščiau ar net iki pat viršūnės.

Kuo išskirtinis?

Velvet unikalus tuo, kad tai pirmasis ir vienintelis toks pasaulyje būdas susipažinti su naujais žmonėmis ir iš karto, žaismingu būdu sužinoti kiek derama tarpusavyje. Tai vieta rasti patį geriausią draugą! Atsisiųskite programėlę ir išbandykite patys! Iki pasimatymo viršūnėje!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.