Arminas Kazlauskas, Evaldas Dzimanavičius
Unikalus miesto statymo žaidimas Armaldia
2018

Kur galima rasti sprendimą: https://www.armaldia.com/

Kodėl ir kaip?

Miesto statymo žaidimas unikalus tuo, jog visi žaidėjai dirba viename žemėlapyje, o ne stato savo asmeniniuose miestuose, kaip dažniausiai būna kituose žaidimuose. Svarbu bendrauti su komandos nariais (ar kitų komandų žaidėjais) ir rengti planus kaip plėsti miestą. Taip pat svarbu skaičiuoti pelną/išlaidas, suvokti ekonomika ir plėsti savo verslus (fermos, miškai, kasyba ir fabrikai). Žaidėjai taip pat varžosi ir kas savaitę gali patekti į miesto valdžią, kuri atveria dar daugiau atsakomybių ir funkcijų. Kitas svarbus žaidimo aspektas - kūrybiškumas. Sukūrėme erdvę, kurioje žaidėjai gali kurti visiškai unikalius daiktus iš turimų resursų, juos parduoti ar keistis. Kuriamų daiktų ypatybes žaidėjai nustato patys - ar tai bus ginklas, ar įrankis, ar drabužis, ar maistas.

Kuo išskirtinis?

Mes tikime, kad nuo mažens svarbu suvokti darbo komandoje ypatybes, jas ugdyti ir skatinti dirbti kartu. Kūrybiški sprendimai ir galvojimas kaip išspręsti kilusią problemą taip pat yra bet kurio darbuotojo auksinė savybė - ją ir norime puoselėti nuo mažų dienų pasinaudojant šiuo žaidimu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.