Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Socialinės pagalbos žemėlapis
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://soczemelapis.uzt.lt

Kodėl ir kaip?

Socialinės pagalbos žemėlapyje galima patogiai ir greitai surasti informacijos apie konkrečioje savivaldybėje socialinę, teisinę, psichologinę pagalbą teikiančias organizacijas. O jei ieškoma konkrečios pagalbos rūšies – informacijos, kur arčiausiai veikia įstaigos galinčios ją suteikti.

Kuo išskirtinis?

Šis įrankis kurtas galvojant apie darbo ieškančius žmones, kuriems reikalinga kompleksinė pagalba, kad jie įveiktų iškilusias problemas ir galėtų sklandžiai įsilieti į darbo rinką. Todėl žemėlapiu naudojasi klientus konsultuojantys Užimtumo tarnybos specialistai. Tačiau Socialinės pagalbos žemėlapis yra atviras kiekvienam savarankiškai ieškančiam tokių paslaugų. Savo ruožtu, sprendimas didina socialines paslaugas teikiančių įmonių, organizacijų žinomumą, informacijos sklaidą apie jų teikiamas paslaugas. Žemėlapis yra laisvai prieinamas, nemokamas įrankis, juo gali naudotis visi suinteresuoti asmenys- ne tik UŽT darbuotojai ar UŽT registruoti darbo ieškantys asmenys.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.