Ilya Zudin ir Pavel Panov
Plag
2016

Kur galima rasti sprendimą: www.plag.com

Kodėl ir kaip?

Kuo Plag skirisi nuo Facebook, Instagram ir kitų soc. tinklų, tai kad čia nėra “friends” arba “following” funkcijų. Kai vartotojas paleidžia pranešimą - jis, lyg virusas, pradeda dalintis po kitus vartotojus. Ir šiuo metu mes turime labai daug įdomaus turinio (content) įvairiomis temomis, ypač apie mokslą ir technologijas.

Kuo išskirtinis?

Struktūros prasme, Facebook, Twitter ir Instagram yra mikro-tinklų spiečius, kuris yra tiesiogiai “prijungtas” prie vartotojų - kiekvienas vartotojas turi savo kontaktų ratą (“friends” ir “followers”). Pirma reikia šį ratą praplėsti pridedant draugus ir pažįstamus - tik taip galima bus pradėti gauti informaciją. Kitaip tariant, tai ne informacija kurią žmogus pats pasirenka matyti, bet informaciją iš žmonių, kuriuos jis pasirinko sekti (ar turėti drauguose). Mes tai vadiname “people-centered networks”. Šiuo atveju Plag yra visiškai kitoks tinklas - vientisas ir vieningas tinklas, kuriame visi vartotojai susijungę (connected) nuo pat pirmos akimirkos. Kiekvienam tinklo nariui yra prieinama visa informacija, nesvarbu kas yra jos autorius. Mes Plag vadiname “information-centered network” arba paprasčiau “information network”.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.