PlaceILive.com
PlaceILive
2015

Kur galima rasti sprendimą: placeilive.com

Kodėl ir kaip?

Internetinėje svetainėje vartotojai gali matyti išsamią vietovės informaciją, kuri susideda iš surinktų duomenų ir pačių vartotojų vertinimų. Surinkti ir susisteminti atvirieji duomenys įgalina PlaceILive.com padėti vartotojams sužinoti aplinkos vertinimą arba gyvenimo kokybės indeksą (LQI). Gyvenimo kokybės indeksas apskaičiuojamas iš septynių koeficientų į kuriuos įeina: - transportas (atstumai iki stotelių), - poilsio ir sporto zonos (atstumai iki parkų, dviračių takai sporto klubai ir pan.), - kasdieniam gyvenimui svarbios vietos (atstumai iki mokyklų, parduotuvių ir t.t.), - saugumas (artimiausios policijos nuovados, nusikalstamumas vietovėje), - sveikatai svarbi informacija (klinikos, ligoninės, oro užteršumas, triukšmo lygiai), - demografiniai duomenys (vidutinis amžius, pajamos, nedarbas ir pan.), - pramogos (turistiniai objektai, restoranai, teatrai ir pan.). Gyvenimo kokybės indekso kategorijas galima rasti ir interaktyviame žemėlapyje, kuris gali nuosekliai parodyti visas rodiklio dalis (pvz. tikrinant transportą mieste, žemėlapyje galima pamatyti visas stoteles). PlaceILive.com vartotojai yra kviečiami išsakyti savo nuomonę apie gyvenamųjų vietų aplinkas: jie gali įvertinti tam tikras kategorijas (triukšmą, saugumą, susisiekimą, švarą, bendruomenę ir pramogas), atsakyti į pateiktus klausimus apie vietovę (susisteminti atsakymai vėliau pateikiami tos vietovės puslapyje) ar palikti komentarus. Vartotojai gali palikti komentarus ne tik apie tam tikrą adresą, bet ir apie gatvę, miesto rajonus. PlaceILive.com šiuo metu veikia Niujorke, San Franciske, Čikagoje, Londone ir Berlyne.

Kuo išskirtinis?

-Galima sužinoti vietinių gyventojų komentarus ir nuomonę; -Visa svarbi informacija apie gyvenamosios vietos aplinką- vienoje svetainėje; -Patogu norint sužinoti daugiau apie gyvenamosios vietos aplinką arba kraustantis; -Interaktyvūs žemėlapiai pateikia detalią ir lengvai suprantamą informaciją; -Vartotojai patys gali vertinti vietovės aplinką ir komentuoti jos kokybę.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.