MB "Mobiliųjų aplikacijų kūrimas"
Mano Biudžetas – e-sprendimas intelekto negalią turintiems asmenims
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.jaunuolis https://apps.apple.com/my/app/mbu-ma

Kodėl ir kaip?

Produktas yra mob. aplikacija, įdiegiama intelekto negalią turinčio asmens asmeniniame telefone. Asistentas aplikacijoje įveda naudotojo turimą biudžetą (įvedimo sritis skirta tik asistentui, todėl reikalauja įvesti slaptažodį) Naudotojas atvyksta į užeigą, kurį palaiko šią sistemą, skenuoja užeigoje lengvai pastebimą QR kodą (pvz. esanti prie pat durų) Naudotojas mato produktų pasirinkimus, gali suformuoti krepšelį vos keliais paspaudimais, niekada neviršydamas savo turimo biudžeto. Aplikacijoje vartotojo patirtis sudėliota taip, kad darant užsakymą, nėra įmanoma padaryti klaidos, užsakymo atlikimas visada pavyksta. Naudotojas vienu mygtuku patvirtina užsakymą, kurio informacija nukeliauja SMS žinute į užeigos administratoriaus nurodytą tel. nr (pvz. kasininkės, padavėjos darbinį tel. nr.)

Kuo išskirtinis?

Šiuo metu šis sprendimas yra vienintelis Lietuvoje esantis e-sprendimas, skirtas spręsti aukščiau aprašytą problemą. Sprendimas technologiškai nėra apribotas naudojimui tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, todėl gali būti taikomas ir kitose šalyse. Mob. aplikacija šiuo metu yra faktiškai naudojama Panevėžio Jaunuolių dienos centro įstaigos bendruomenėje ir faktiškai įgalina intelekto negalią turinčius asmenis atlikti smulkios vertės pirkimus palaikomose užeigose.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.