Lietuvos Junior Achievement
LJA Šešėliavimas
2024

Kur galima rasti sprendimą: https://seseliavimas.lt/about

Kodėl ir kaip?

Mūsų sukurta programa sprendžia profesinio orientavimo paslaugų trūkumą bendrojo ugdymo mokyklose. „JA Šešėliavimas“ – tai pasaulinė Junior Achievement ugdymo karjerai programa, skirta bendrojo ugdymo mokykloms. Šioje programoje dalyvaujantys 9-12 kl. mokiniai, pasitelkdami socialinius ryšius su vietos bendruomene – verslo įmonėmis, valstybės įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir jų darbuotojais – susipažįsta su karjeros planavimo procesu. „JA Šešėliavimo“ programa padeda 9-12 kl. mokiniams geriau pažinti save, susipažinti su skirtingomis profesijomis bei sėkmingai siekti savo profesinių tikslų.

Kuo išskirtinis?

Registravimosi į šešėliavimo vizitus procesą tiek įmonėms, tiek moksleiviams palengvina sukurtas EdTech sprendimas www.seseliavimas.lt Visas procesas vyksta per EdTech sprendimą, kuris ne tik sutaupo laiką, bet ir patogiai leidžia vartotojui pasirinkti poziciją bei suaplikuoti. Šis sprendimas daro poveikį švietimo sistemai ir prisideda prie darnaus vystymosi tikslų.


Video nuoroda: -

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.