MB Žaidimų era
Kondigno
2023

Kur galima rasti sprendimą: www.kondigno.lt

Kodėl ir kaip?

Kondigno kūrėme siekdami mažinti socialinę atskirtį, įgalinti bei įtraukti regėjimo negalią turinčius asmenis į, mums galinčius pasirodyti, visiškai įprastus ir kasdienius laisvalaikio praleidimo būdus – kokybišką laiką su draugais ar artimaisiais prie stalo žaidimo, besidalinant šmaikščiomis gyvenimo istorijomis ar atsakinėjant į įvairius klausimus, kurių prašo įtraukiantis žaidimo siužetas. Atlikdami rinkos analizę pastebėjome, jog laisvalaikio užsiėmimų, leidžiančių lygiavertiškai įtraukti ir regėjimo negalią turinčius asmenis už prieinamą kainą išties trūksta. Tad siekdami prisidėti prie šios problemos sprendimo sukūrėme Kondigno – išskirtinį žaidimą, jungiantį ne tik tradicinius stalo žaidimus su išmaniosiomis technologijomis, bet ir žmones, kurie prie įprasto stalo žaidimo greičiausiai nesusiburtų.

Kuo išskirtinis?

Kondigno - tai unikalus žaidimas, kuris sujungia išmaniąsias technologijas su įprastais stalo žaidimais. Pagal Amerikos Aklųjų Fondo atlikto tyrimo duomenis, tik 1 iš 10 neregių žmonių geba skaityti Brailio raštą. Mūsų produktas atsižvelgia į šių dienų aktualijas ir siūlo inovatyvų sprendimo būdą - tai pirmas tokių stalo žaidimų pavyzdys, kurio taisyklės, siužetas ir užduotys yra pateikiamos mobiliojoje aplikacijoje. Kuriant Kondigno, mes aktyviai bendradarbiavome su regėjimo negalią turinčiais žmonėmis, Lietuvos Aklųjų ir Silpnaregių sąjunga, Vytauto Didžiojo Universiteto bendruomene bei įvairiais verslo ir produkto vystymo specialistais, kol galiausiai radome įtraukiantį, lengvai išmokstamą ir naudojamą laisvalaikio praleidimo receptą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.