Contribee
Įvertinkime ir būkime įvertinti
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://contribee.com/

Kodėl ir kaip?

Contribee kūrėjas susikūręs puslapį mūsų platformoje gali rinkti įvairių rūšių paramas: vienkartines, mėnesines prenumeratas, įsigyjant pavienius įrašus ar prisidedant prie kūrėjo suformuotų tikslų. Priklausomai nuo organizacijos, kūrėjams šis puslapis yra puikiai tinkamas veiklos vystymui, norimų planų įgyvendinimui su pinigine parama. Contribee platformoje kūrėjas gali rinktis arba kelti turinį, kuris būtų skirtas tik prenumeratoriams arba rinkti paramas, kurių išlaidomis dalintųsi Contribee platformoje. Puikus pavyzdys "Lietuva gyvūnams" (https://contribee.com/lietuvagyvunams) šio puslapio tikslas - surinkti kuo daugiau lėšų Lietuvoje gyvenantiems, nuskriaustiems gyvūnėliams, tad puslapio turinyje galima matyti, kaip šio puslapio administratoriai išnaudoja gautos lėšas. Taip pat, yra kūrėjų, kurie renkasi šią platformą dėl vienkartinių paramų galimybės, ko galbūt neturi kitos, panašią paslaugą teikiančios platformos. Puikus pavyzdys "Prizas Sauliukui" (https://contribee.com/prizas-sauliukui ). Pasitelkiant Contribee puslapį bei teikiamą vienkartinių paramų galimybę, šio puslapio administratorius Andrius Tapinas puikiai išnaudodamas komunikacijos galimybes bei turimą funkciją surinko reikiamą sumą priziniam fondui.

Kuo išskirtinis?

Mūsų sprendimas yra išskirtinis tuo, jog mūsų tikslinė auditorija yra itin plati ir kas ją apriboja, tai tik vaizduotė. Mūsų kūrėjai užsiima itin įvairiais dalykais, tad naudotis Contribee gali bet kuris kūrėjas ar net organizacija, siekianti surinkti reikiamą sumą norimam tikslui įgyvendinti ar norimai veiklai tęsti. Mes esame tarpininkai tarp įvertinimo ir buvimo įvertintam, tad džiaugiamės, jog kūrėjai turi galimybė tobulėti, plėstis ir tapti pastebėtais.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.