MB Ekvivalentas
INWEST
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://inwest.lt

Kodėl ir kaip?

Moterų socialinės atskirties mažinimas investavimo srityje: šiuo metu egzistuoja nepagrįstas disbalansas, kai tarp investuotojų moterų yra vos 25-30%. Tai sumažina galimybes moterims užsitikrinti finansinę nepriklausomybę, sukaupti papildomų lėšų oriai senatvei ir mažina pasitikėjimą savimi. Investavimas taip pat turi tiesioginį ryšį su versliškumu ir rizikos prisiėmimu - investuojant plečiasi supratimas ne tik apie finansų rinką, bet ir apie ekonominius procesus, verslą, kompanijų finansus.

Kuo išskirtinis?

Tai vienintelis tokio pobūdžio sprendimas regione - nepriklausoma finansinio švietimo platforma, orientuota pirmiausiai į moteris. Kiti mokymų apie investavimą organizatoriai dažniausiai yra finansų įstaigos ar tarpininkai, siūlančios tik savo finansinius produktus.


Video nuoroda: https://inwest.lt

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.