Kur galima rasti sprendimą: https://herojams.lt/

Kodėl ir kaip?

Herojams.lt yra įrankis - platforma, kurioje ukrainiečių šeimas globojančių organizacijų savanoriai surenka ir užregistruoja šių šeimų poreikius. Vos kelių mygtukų paspaudimu visi geros širdies lietuviai greitai ir patogiai gali patvirtinti, kad būtent jie pasirūpins konkretaus daikto nupirkimu, o galbūt net ir visais šeimos poreikiais. Po patvirtinimo el. paštu lietuvius pasiekia šeimos arba jų atstovo tel. numeris, kuriuo galima susitarti dėl prekių perdavimo detalių.

Kuo išskirtinis?

Herojams.lt yra skaitmeninis sprendimas, kuris vienoje vietoje suveda pabėgėlius iš Ukrainos, kuriems labai reikia pagalbos, ir visus geros širdies lietuvius, kurie ieško konkretaus būdo, kaip padėti tiems, kam labiausiai reikia. Taip pat platforma vienija įvairias nevyriausybines organizacijas, kurių misija yra pagelbėti. Šių organizacijų atstovai gali herojams.lt suvesti ukrainiečių poreikius, kurių patys negali patenkinti. It tokiu būdu yra taupomos organizacijų lėšos vėlesniam laikui, kai žmonių motyvacija aukoti blės. Be to, platformos pagalba yra suvaldomas aukotojų ir aukojamų daiktų srautas, užtikrinant, kad šeimą tikrai pasieks pagalba, o to pačio poreikio niekas negalės sau rezervuoti antrą kartą. Naudojantis platforma yra gerokai lengviau suvaldyti procesą.


Video nuoroda: https://herojams.lt/

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.