SUPER HOW?
GoalHUB
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://www.goalhub.net/

Kodėl ir kaip?

Nevyriausybinės ir pelno nesiekiančios organizacijos atlieka daug visuomenei reikalingų veiklų ir teikia labai svarbią pagalbą. Tačiau nepasitikėjimas naujomis NVO partnerystėmis ir dažnai neefektyviai išleidžiamomiss lėšomis, kuriant pagalbos programas, vis tiek išlieka pakankamai didelis. Remiantis Statista atlikto tyrimo duomenimis, 29% jų apklaustų respondentų iš 25 šalių mano, kad NVO yra netikros ar klaidinančios informacijos šaltinis. Nors lyginant su verslais ar ypač valdžios institucijomis šis nepasitikėjimo skaičius yra mažiausias, tačiau jis vis tiek išlieka pakanakmai didelis globaliu mastu. „Goal Hub“ yra internetinė platforma, leidžianti besivystančių šalių vyriausybinėms agentūroms ir pelno nesiekiančioms organizacijoms sutelktinai finansuoti mokslu, technologijomis ir inovacijomis (angl. Science, Technology and Innovation (STI)) grįstus sprendimus, susijusius su darnaus vystymosi tikslų (DVT) (angl. Sustainable Development Goals, SDG) problemomis, turinčiomis įtaką neturtingiausiems 40% jų gyventojų, ir sutelktinio finansavimo būdu finansuoti šių sprendimų įgyvendinimą per JT, plėtros agentūras, privačias korporacijas ir dvišalius donorus. Ši platforma sujungia naujoves, finansus ir pagrindinius DVT spektro dalyvius, suteikdama prieigą prie įrankių, kurdama naujus žinių tinklus ir stiprindama esamus, interaktyvų modeliavimą ir ryšius tarp privataus sektoriaus, vyriausybių, pilietinės visuomenės organizacijų, novatorių ir pagalbos agentūrų. Be to, ji kuria pasitikėjimu grįstus santykius, nes sprendimas yra paremtas naujausiomis technologijomis.

Kuo išskirtinis?

Šis sprendimas yra išskirtinis dėl kelių svarbių savybių: Decentralizuotas NVO tapatybės patvirtinimas: „GoalHUB“ išskiriasi tuo, kad leidžia NVO patvirtinti viena kitą decentralizuotu principu. Tai reiškia, kad nevyriausybinės organizacijos gali patikrinti kitų organizacijų autentiškumą, o tai dažnai yra svarbu bendradarbiaujant, teikiant projektus, arba ieškant partnerystės galimybių. Patikimumas ir skaidrumas: Blokų grandinės technologija, kurią naudoja „GoalHUB“, užtikrina duomenų nepriklausomumą ir skaidrumą. Tai reiškia, kad visos patvirtinimo ir autentifikavimo operacijos yra saugios ir be jokio centralizuoto valdymo. Kiekviena patikrinimo operacija yra saugoma blokų grandinėje, kas leidžia užtikrinti, kad duomenys nebus klastojami arba neteisingai naudojami. Patikimas autentifikavimo metodas: Šis sprendimas suteikia „GoalHUB“ ekosistemai patikimą autentifikavimo būdą. Tai leidžia organizacijoms ir naudotojams saugiai prisijungti prie platformos ir pasitikėti, kad bendraujama su patikimomis NVO. Skaitmeninės ID naudojimas: „GoalHUB“ sukuria skaitmenines tapatybes organizacijoms, kurios gali būti naudojamos kitose platformose ir projektuose. Tai sutaupo laiką ir resursus, nes organizacijoms nebereikia kiekvieną kartą kurti naujos tapatybės arba vykdyti ilgus autentifikavimo procesus. NVO bendradarbiavimo skatinimas: Šis sprendimas skatina NVO bendradarbiavimą, nes organizacijos gali lengvai ir patikimai patikrinti viena kitą. Tai padeda sukurti geresnes partnerystes ir efektyviau vykdyti projektus. Duomenų saugumas: Blokų grandinės technologija taip pat užtikrina aukštą duomenų saugumą, nes duomenys yra saugomi skaitmeniniuose blokuose, kurie yra beveik neklastojami. Šios savybės daro „GoalHUB“ sprendimą išskirtiniu ir labai vertingu NVO bendruomėje, prisidedant prie didesnio skaidrumo, patikimumo ir efektyvumo organizacijų darbe. 2019 m. GoalHUB idėja buvo išrinkta iš daugiau nei 700 tarptautinių iniciatyvų ir pristatyta Paryžiaus Taikos Forume.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.