Inovacijų ir technologijų grupė (Vilniaus miesto savivaldybė)
Electronic voting
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://ebalsavimas.vilnius.lt/

Kodėl ir kaip?

Tai Inovacijų ir technologijų grupės (ITG) sukurtas ir vienas iš nedaugelio pasaulyje veikiančių elektroninio balsavimo sprendimų, kuris leidžia valdyti miestus.

Kuo išskirtinis?

Šis sprendimas pilnai automatizuoja Miestų tarybų darbą - visi procesai vyksta automatiškai, o vartotojai greitai pamato besikeičiančią informaciją, gali atlikti balsavimo veiksmus, matyti pateiktus nagrinėjimui klausimus, balsavimo rezultatus ir t.t.. Automatinės integracijos leidžia priimtus sprendimus greitai perkelti į kitas sistemas, o tai pagreitina visą procesą. Šis sprendimas yra pažangus ir replikuojamas kitiems poreikiams rinkoje, kur reikalingas balsavimams, visuomenės įsitraukimas ar sprendžiami svarbūs klausimai. Prie sistemų jau prisijungė ir Lietuvos architektų rūmai, o karantino metu sistemą išbandė daugiau kaip 15 Lietuvos miestų. Technologijos:, Laravel, MySQL, WebSocket, 


Video nuoroda: https://youtu.be/So4-GZPO4wo?t=500

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.