Asociacija „Langas į ateitį“
e. paslaugų mokymosi svetainė
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.epilietis.eu

Kodėl ir kaip?

Perpratę šiuolaikines informacines technologijas siekiame, kad jos būtų mums naudingos ir kasdien tarnautų gyvenimui palengvinti. Juk tam jos ir skirtos! Asociacija „Langas į ateitį“ visuomenei pristato interneto svetainę www.epilietis.eu, skirtą savarankiškai išmokti bei naudotis elektroniniu būdu teikiamomis valstybės institucijų ir verslo įmonių paslaugomis. Nuo 2003 m. vykdant gyventojų mokymus buvo sukurta nemažai mokomosios medžiagos apie e. valdžios, e. bankininkystės ir kitas valstybės bei verslo paslaugas. Asociacija „Langas į ateitį“ šią medžiagą atnaujino, papildė ir pateikia visiems, kurie nori elektroniniu būdu apmokėti sąskaitas, pigiau ar patogiau pirkti internetu, užsiregistruoti pas gydytoją ar deklaruoti pajamas. Mokymuisi skirtoje svetainėje paprastai ir suprantamai pateikiami valstybės bei verslo elektroninių paslaugų aprašymai, naudingos nuorodos, mokomoji medžiaga, žinių vertinimo testai ir kiti naudingi patarimai. Svetainėje www.epilietis.eu siūlomi ir penki nuotoliniai informacinių technologijų bei verslo pradžios kursai, kuriuose gyventojai gali mokytis nemokamai.

Kuo išskirtinis?

Lietuvos visuomenė labai sparčiai išmoko naudotis internetu, todėl šiandien svarbu išmokti pasinaudoti tomis interneto galimybėmis, kurios iš esmės keičia žmogaus gyvenimo kokybę. Būtent elektroninės paslaugos suteikia gyventojams kur kas daugiau galimybių disponuoti savo laiku, lėšomis ir informacija. E. paslaugų mokymo svetainėje www.epilietis.eu gyventojai gali rasti daugelio viešųjų bei verslo elektroninių paslaugų aprašymus, mokomąją medžiagą, žinių vertinimo testus ir kitus naudingus dalykus. Siūlomi net penki nuotoliniai informacinių technologijų bei verslo pradžios kursai, kuriuose į rūpimus klausimus atsako kuratorius. Tiems, kurie turi abejonių dėl elektroninių paslaugų saugumo, pateikiama informacija, kaip saugiai naudotis internetu. Nemokama mokymosi svetainė www.epilietis.eu nuo šių metų pradžios sulaukė jau daugiau kaip 14 000 lankytojų. Jos privalumas – galimybė mokytis gyventojams patogiausiu metu ir patogiausioje vietoje!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.